• Imieniny dzisiaj obchodzą:
  • Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2013-08-05 14:25:40

 

Jak wygląda catering na szkoleniach Szkolenia, które są organizowane w hotelach bez względu na to czy trwają kilka godzin czy tydzień muszą być wyposażone w coś takiego jak catering. W każdym szkoleniu są przerwy w trakcie tych przerw możemy skorzystać z oferowanego przez catering opole catering.

 

W zależności od czasu trwania szkolenia i pory jego odbywania się dopasowuje się jadłospis. W związku z tym czas trwania decyduje o menu przyznaje szef catering opole. W catering opole można tak sporządzić menu by zawsze odpowiadać na pełne zapotrzebowanie zewnętrzne. Kiedy szkolenie trwa kilka godzi i odbywa się po południu to w ramach cateringu oferowane może być ciasto, w innym wypadku kiedy tra cały dzień mogą być serwowane dania w trzech porach dnia rano, wieczorem i w południe. Czasem kiedy szkolenie trwa do kilku godzin rozłożonych przez cały dzień oferuje się kanapki i herbatę i kawę.

 

Można mieć do swojej dyspozycji wiele rodzajów kanapek. Zawsze są one tak konstruowane by mogły sprostać wielu gustom. Gusta te mogą się od siebie bardzo różnić toteż menu ulega modyfikacji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak wygląda catering na szkoleniach
Nick: